Szerda, 2017.Szeptember.20
Honlap-menü
Szavazz
Hogy tetszett, milyen volt az angol tábor?


Összes válasz: 142
Nyitólap » 2017 » Május » 8 » Eredményes diákjaink 2016-17
9.17.49
Eredményes diákjaink 2016-17

 

A tanuló neve

A vetélkedő megnevezése

Osztály

Helyezés

Felkészítő tanár neve

Komonyi Márk

KMPSZ informatikavetélkedő

9.A

12.

Szanyi Ádám

 

 

Lelkes Laura

Karádi helyesírási vetélkedő
KMDFKSZ Fizika verseny
Járási fizika verseny KMPSZ fizika vetélkedő
Járási sakkverseny

 

Járási gazdaságtan vetélkedő

11.A

9.

2.

3.
7.

 

3.
 

3.

Hidi Csilla

Kriczky István




Szanyi-Szabó Sándor
Borovszki István

 

Máté Vivien

Történelem: Az 56-os forradalom 60-ik évfordulójára

11.A

2.

Badó Margit

Mező Adrienn

Járási magyar nyelv- és irodalom vetélkedő

11.B

3.

Hidi Csilla

 

Mokány Gyima

Járási ukrán nyelv és irodalom
KMPSZ ukrán nyelv

10.B

2.

11.

Misák Szilvia

Molnár Teodóra

Ung megyei Bibliaismereti verseny

9.B

4.

Nagy Beáta

Orosz Noémi

Karádi helyesírási vetélkedő,
Járási magyar nyelv- és irodalom vetélkedő Egyházkerületi Bibliaismereti verseny Geőcze Zoárd matematikaverseny

9.B

3.

2.

7.

4.

Hidi Csilla



Nagy Beáta

Szanyi Ádám

Paksi Alexandra

Természetrajz-földrajz vetélkedő
Járási magyar nyelv- és irodalom vetélkedő
KMPSZ fizika vetélkedő
KMPSZ Biológia verseny
Járási angol verseny

10.A

11.

3.

10.

4.

3.

 

Borovszki István

Hidi Csilla

Kriczky István

Szanyi F. Edit

Borovszki Magdolna

Palaticz Mátyás Miklós

Ung megyei egyházi ének verseny

9.B

3.

Nagy Beáta

Ráti István

Természetrajz-földrajz vetélkedő

10.B

10

Borovszki István

Sándor Bernadett

Járási asztalitenisz vetélkedő

11.B

2.

Szanyi-Szabó Sándor

Scsoka Katalin

Ukrán nyelv és irodalom
KMPSZ kémia verseny 
Járási biológia verseny
KMPSZ Biológia vetélkedő

10.B


 

8.

2.
6.

Misák Szilvia

Molnár Attila


Szanyi F. Edit
 

 

Szabó Bianka

Ukrán nyelv és irodalom
KMPSZ Biológia vetélkedő

11.B

9.

9.

Misák Szilvia

Szanyi F. Edit

Szántó Zsófia

Ung megyei Bibliaismereti verseny

9.A

5.

Nagy Beáta

Szilvási Péter

Járási kémia verseny,
Geőcze Zoárd matematikaverseny KMPSZ informatika vetélkedő
Zrínyi Ilona matematikaverseny

8

3.
12.

10.

9.

 

Molnár Attila
Szanyi Ádám





 

Úr Kristóf

KMPSZ fizika vetélkedő
Angol járási

Drávai Gizella nyelvhasználati verseny

8

9.

3.

14.

 

Kriczky István

Borovszki Magdolna
Uszkai Valéria

Uszkai Patrik

Járási angol verseny
KMPSz Angol vetélkedő

9.A

3.
3.

 


Borovszki Magdolna
 

 

Megtekintések száma: 595 | Hozzáadta: adam265 | Helyezés: 0.0/0
Меню
Naptár

«  Május 2017  »
HKSzeCsPSzoV
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Bejelentkezés
Belépési név:
Jelszó:
Mentett bejegyzések
Keresés
Designed by NBX © 2017