Szerda, 2019.Január.23
Honlap-menü
Szavazz
Értékeld az új honlapunkat


Összes válasz: 322
Nyitólap » 2018 » December » 20 » Karácsonyi köszöntés
10.13.03
Karácsonyi köszöntés

Dicsőség a magasságos mennyekben az Istennek, és e földön békesség, és az emberekhez jóakarat. (Luk.2:14)

Karácsony várásában nagy tisztelettel és szeretettel kívánunk Nagydobrony minden lakójának és gyülekezeti tagjának Istentől megáldott, békességes és boldog karácsonyt. Az Új Esztendőben pedig szeretetet, egymás megbecsülését, gyógyulásokat és jó egészséget kívánunk eredményes munkálkodással egyetemben.

Hálásan köszönjük Istennek, hogy iskolánk életét, megnövekedett közösségünket, 174 diákot, és épületeink, tornatermünk, intézményünk egészét fölöttébb megáldotta. Bár még a hivatalos nagy alkalmak, átadások előtt vagyunk, egész tanári karunk és munkás közösségünk a gyermekekkel egyetemben igyekszik Isten nagy ajándékait látva, tapasztalva teljes szívvel elkötelezetten szolgálatát betölteni népünk javára és az Ő dicsőségére.

Külön is megemlékezni kívánunk arról, hogy az iskola farmunk gyümölcsösében végzett munkánkat is különösen nagy áldás kísérte. 60 kg cseresznyét, 150 kg meggyet tehettünk el, három és fél mázsa szilvalekvárt készítettünk, és 30 mázsa almát is eltettünk télére, diákjaink részére, melyből az idősek otthonának is jutott támogatásként.

Szívből köszönjük mindazoknak a segítségét, akik a kerti munkákban, begyűjtésben, és a betakarításban is fáradoztak.

Hasonlóképpen szeretnénk megköszönni mindazok imádságát, reánk gondolását, és együttérzését, akik hasonlóképpen együtt örültek és támogattak bennünket önzetlenül ezekben a munkákban. Reméljük, a tavasz jöttével még többen lehetünk a gyümölcsösben és a konyhakerti munkákban, abban a reményben, hogy az újesztendőben templom és iskola még inkább együtt munkálkodhat majd Isten országa építésében és népünk gondozásában.
Alázatos szívvel és jó reménységgel nézzünk előre a jövőben Istennek adva a dicsőséget és minden tiszteletet és tisztességet.

Testvéri szívvel a Nagydobronyi Református Líceum egész közössége nevében.

 

Nagydobrony,

2018.12.20                                         Gál Erika                                   Kacsó Géza

                Igazgató                                Lelkészigazgató

 

 

Megtekintések száma: 14 | Hozzáadta: adam265 | Helyezés: 0.0/0
Меню
Naptár

«  December 2018  »
HKSzeCsPSzoV
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Bejelentkezés
Belépési név:
Jelszó:
Mentett bejegyzések
Keresés
Designed by NBX © 2019